Uitslag 9 is goed Toernooi 28 maart 2018

1e plaats – Arend Schokker
2e plaats – Johan Luchtmeijer
3e plaats – Sead Huremovic

300 game – Sead Huremovic

 NaamGame 1Game 2Game 3Game 4BonusTotaal
1Arend S.245256216243960
2Johan L.231181242276930
3Sead H.223206181300910
4Froukje de G.22619221421840890
5Zoran G.232220217203872
6Janita M.18516925318280869
7Simon B.211175251229866
8Gerrit B.191230195246862
9Jan v.d. H.194192159277822
10Herman de G.206156242204808
11Regina S.22016519617940800
12Herman B.249201163186799
13Hennie van E.18519920113640761
14Kimberly v.d. M.16915922416040752
15Marie S.14021119114340725
16Melvin M.12513120118280719
17Dino H.169156223164712